O nas: czyli czym się zajmujemy i dlaczego.Firma NTBserwis powstała we wrześniu 2010 roku, ale już od 1996 roku praktykę serwisową i doświadczenie zdobywaliśmy jako pracownicy serwisów sprzętu IT. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zdobywane m.in. w serwisach autoryzowanych, poparte certyfikatami serwisowymi największych Producentów sprzętu IT. Zapewniamy Państwu rzetelność, sumienność i gwarancję wykonanych usług serwisowych.

Nazwa NTBserwis to skrót od NOTEBOOK serwis. Serwis notebooków to nasza specjalność.

Posiadamy doświadczenie w zakresie napraw wielu różnych modeli notebooków. Od roku 1996 serwisujemy m.in. urządzenia przenośne, laptopy, notebooki również serwery, desktopy i peryferia. Koncentrujemy się na błyskawicznej diagnostyce i kompleksowej naprawie, wykonujemy naprawy ekspresowe.

Świadczymy usługi dla osób prywatnych i firm. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z zapewnieniem sprawnego działania komputerów od strony sprzętu i oprogramowania.

NTBserwis to: profesjonalizm, zapewnienie wysokiej jakości usług, dostępność części oraz wykorzystanie najlepszych technologii serwisowych. Firma stanowi doskonałe wsparcie dla wszystkich użytkowników komputerów przenośnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy z nami.ZADZWOŃ: 0 692 813 099 (Orange)
0 503 703 533 (Play)